Kremacja indywidualna zwierząt Warszawa

Ciało Waszego Towarzysza zostanie skremowane samotnie, bez udziału innych zwierząt. Możecie dołączyć do niego wybrany przedmiot, na przykład obrożę lub ulubioną zabawkę, jeśli tego sobie życzyliście.

Po zakończeniu procesu, otrzymają Państwo prochy w pamiątkowej urnie.

Zamów odbiór ciała oraz kremację  +48 506 278 000 lub wawa@animaleden.pl .

Cennik:

 • < 2 kg – 610 zł,
 • 2-10 kg – 849 zł,
 • 10-30 kg – 949 zł,
 • 30-40 kg – 1199 zł.
 • > 40 kg – 1299 zł.

 

 

Kremacja bez odzyskania prochów zwierzęcia

Spopielenie kilku ciał zwierząt jednocześnie.

Cennik:

 • < 2 kg – 150 zł
 • 2-10 kg – 250 zł
 • 10-25 kg – 350 zł
 • 25-40 kg – 450 zł
 • > 40 kg – 550 zł
 • Pies przewodnik osoby niewidomej – bezpłatnie

 

Odbiór ciała w Warszawie

Nasz kierowca odbierze ciało Państwa Zwierzęcia z placówki Weterynaryjnej, w której otaczany był opieką lub jeśli Wasz Przyjaciel odejdzie w domu, bezpośrednio od Państwa. Zamów odbiór +48 506 278 000 lub wawa@animaleden.pl .

Cennik transportu:

 • Kremacja indywidualna (Warszawa) – bezpłatnie,
 • Kremacja standardowa (Warszawa) – bezpłatnie,
 • Pozostałe ustalane indywidualnie ( prosimy o kontakt ) .

W naszym krematorium dla zwierząt w Warszawie, oferujemy Twojemu zwierzakowi godne i szanowne pożegnanie, godne członka rodziny. Naszym priorytetem jest umożliwienie Ci właściwego pożegnania Twojego pupila. Zapewniamy wysoki profesjonalizm i elastyczność w zakresie świadczonych usług, które są dostępne w przystępnych cenach. Ceny te zależą od wagi zwierzęcia, wybranego typu kremacji oraz dodatkowych opcji, które możesz wybrać.

Kremacja zwierząt Warszawa – dlaczego warto nam zaufać?

Nasze krematorium dla zwierząt, działające w Warszawie od wielu lat, jest jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce. Specjalizujemy się w świadczeniu usług związanych z pożegnaniem zwierząt, zachowując przy tym najwyższe standardy profesjonalizmu i empatii. Zdajemy sobie sprawę, jak trudne i skomplikowane mogą być formalności związane z pożegnaniem zwierzaka, dlatego oferujemy kompleksową obsługę od początku do końca procesu.

Zajmujemy się wszystkim: od odbioru zwierzęcia z kliniki weterynaryjnej lub z domu, przez przygotowanie do kremacji, aż po sam proces, który może odbyć się według Twoich życzeń – z Twoją obecnością lub bez, indywidualnie lub w inny sposób. Do Twojej dyspozycji oddajemy różne opcje dotyczące przechowywania prochów, w tym specjalne urny.

Jesteśmy także miłośnikami zwierząt i każdego pupila traktujemy z szacunkiem i miłością, podchodząc do naszych klientów z pełnym zrozumieniem i empatią. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą, gwarantując, że cały proces przebiegnie płynnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Dajemy Ci pełną swobodę decydowania o każdym aspekcie ostatniej drogi Twojego pupila.

Dodatkowo, oferujemy różnorodne usługi dodatkowe, o których chętnie opowiemy więcej, aby zapewnić Ci możliwość zachowania trwałej pamiątki po Twoim zwierzaku. Zapewniamy, że wszystko zostanie wykonane z najwyższą starannością, aby ostatnie chwile Twojego pupila były godne i spokojne.

Kremacja indywidualna w Warszawie i usługi dodatkowe

Wybierając indywidualną kremację swojego zwierzaka w naszym krematorium, zapewniamy, że jego ciało będzie kremowane samodzielnie, bez towarzystwa innych zwierząt – praktyka, którą inne firmy czasami stosują. To decyzja, którą możesz, ale nie musisz podjąć. Niezależnie od wyboru, proces kremacji trwa od jednej do kilku godzin, w zależności od wielkości zwierzęcia. Prochy Twojego pupila zostaną umieszczone w wybranej przez Ciebie urnie.

Oferujemy szeroką gamę usług, aby sprostać Twoim potrzebom i preferencjom:

 • Różnorodny wybór urn, w tym ekskluzywne modele z segmentu premium.
 • Możliwość stworzenia unikalnych pamiątek, takich jak diamenty wykonane z prochów zwierzęcia, czy srebrna biżuteria z miejscem na prochy.
 • Usługa transportu zwierzęcia z domu lub kliniki weterynaryjnej, co pozwala uniknąć dodatkowych formalności.

Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że zajmiemy się Tobą i Twoim pupilem z pełną empatią i profesjonalizmem. Zapewniamy, że pożegnanie Twojego zwierzaka będzie przeprowadzone z należytą czcią i szacunkiem, co pozwoli Ci oddać mu hołd w sposób, na jaki zasługuje.

Tagi : kremacja kota Warszawa kremacja psa Warszawa kremacja zwierząt Warszawa kremacja zwierząt Warszawa cena krematorium dla zwierząt Warszawa