kremacja zwierząt Szczecin

kremacja zwierząt Szczecin

 

Kremacja indywidualna zwierząt Szczecin

Ciało Państwa Towarzysza zostanie poddane spopieleniu bez obecności innych zwierząt. Jeśli wyrazicie taką wolę towarzyszyć mu może ulubiony przedmiot – obroża lub ukochana zabawka.

Po skończonym procesie otrzymacie Państwo prochy w pamiątkowej urnie.

Cennik:

 • 0-10 kg – 840 zł,
 • 10-30 kg – 950 zł,
 • > 30 kg – 1140 zł.

 

Kremacja standardowa zwierząt Szczecin.

Spopielenie kilku ciał zwierząt jednocześnie.

Cennik:

 • < 1 kg – 100 zł
 • < 10 kg – 190 zł
 • 10-25 kg – 290 zł
 • 25-40 kg – 390 zł
 • > 40 kg – 490 zł
 • Pies przewodnik osoby niewidomej – bezpłatnie

 

Odbiór ciała w Szczecinie

Nasz kierowca odbierze ciało Państwa Zwierzęcia z placówki Weterynaryjnej, w której otaczany był opieką lub jeśli Wasz Przyjaciel odejdzie w domu, bezpośrednio od Państwa.

Cennik transportu:

 • Kremacja indywidualna (Szczecin) – bezpłatnie,
 • Kremacja standardowa (Szczecin) – bezpłatnie,
 • Pozostałe ustalane indywidualnie.

Kremacja zwierząt Szczecin – oferta.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kremacyjnych zwierząt w Szczecinie. Jesteśmy profesjonalnym, empatycznym zespołem, który rozumie głębokość więzi między właścicielem a jego zwierzakiem. Nasza misja to zapewnienie godnego pożegnania Twojego ukochanego przyjaciela.

Nasze usługi obejmują:

 1. Indywidualną kremację zwierząt: Gwarantujemy, że kremacja odbywa się indywidualnie, a urna z prochami zawiera jedynie prochy Twojego zwierzaka.
 2. Odbiór zwierzęcia z domu lub kliniki weterynaryjnej: Aby odciążyć Państwa w trudnym momencie, oferujemy odbiór zwierzęcia z domu lub kliniki weterynaryjnej.
 3. Szeroki wybór urn i pamiątek: Proponujemy różnorodność urn, z których możecie Państwo wybrać tę najbardziej odpowiadającą oczekiwaniom. Posiadamy także szeroki asortyment pamiątek, które mogą pomóc upamiętnić Waszego pupila.
 4. Wsparcie i doradztwo: Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji, aby udzielić wsparcia i doradztwa w tym trudnym czasie.
 5. Certyfikat kremacji: Po zakończeniu procesu kremacji otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający indywidualną kremację Państwa przyjaciela.

Zaangażowanie, szacunek i profesjonalizm to nasze priorytety. Rozumiemy, że to trudny czas dla całej rodziny, dlatego staramy się uczynić proces pożegnania jak najmniej bolesnym.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub umówić się na kremację. Zapewniamy, że Państwa ukochany zwierzak zostanie potraktowany z największym szacunkiem i godnością.

Tagi : kremacja zwierząt cena Szczecin kremacja zwierząt cena w Szczecinie kremacja zwierząt cennik w Szczecinie kremacja zwierząt koszt Szczecin kremacja zwierząt koszt w Szczecinie krematorium dla zwierząt cena Szczecin krematorium dla zwierząt cena w Szczecinie krematorium dla zwierząt cennik Szczecin krematorium dla zwierząt cennik Szczecin krematorium dla zwierząt koszt Szczecin krematorium dla zwierząt koszt w Szczecinie krematorium dla zwierząt koszty Szczecin krematorium dla zwierząt koszty w Szczecinie krematorium dla zwierząt Szczecin krematorium dla zwierząt w Szczecinie