Archiwa Opinie

Wiktoria

Dziękujemy za profesjonalną opiekę, cierpliwość i serce, jakie wkładają Państwo w swoją misję. Z całego serca polecamy Krematorium Animal Eden każdemu, kto szuka wsparcia w chwilach pożegnania swojego pupila.

Marcin

Atmosfera, którą tworzy personel Animal Eden, pełna jest ciepła i delikatności – to naprawdę pomaga przejść przez ten ciężki moment z poczuciem godności i ukojenia. Widać, że dla nich to nie tylko praca, ale prawdziwe powołanie.

Małgorzata i Krzysztof

Serdecznie dziękuję ANIMAL EDEN za pełną empatii i szacunku posługę oraz profesjonalne przeprowadzenie kremacji mojego ukochanego psa Tofika. W tak trudnym dla mnie czasie okazało się to ogromnym wsparciem. Państwa życzliwość, spokój i troska pozwoliły mi godnie pożegnać wiernego przyjaciela.

Weronika

W miejscu, gdzie kończy się ziemska droga naszych przyjaciół, w Animal Eden w Rosówku, znaleźliśmy spokój, zrozumienie i dobroć. Tam pozwolono nam pożegnać Alusia z godnością, w atmosferze ciszy i współczucia. Dziękujemy za każdą chwilę wsparcia, za empatię, której tak…

Kasia i Tomek

Chciałabym z całego serca podziękować Krematorium Animal Eden w Szczecinie za ogromny profesjonalizm, empatię i wsparcie w tak trudnym dla naszej rodziny czasie. Od pierwszego kontaktu spotkaliśmy się z niezwykłą życzliwością i zrozumieniem, które dały nam poczucie spokoju i bezpieczeństwa.…