kremacja zwierząt Szczecin

 

Kremacja indywidualna

Ciało Państwa Towarzysza zostanie poddane spopieleniu bez obecności innych zwierząt. Jeśli wyrazicie taką wolę towarzyszyć mu może ulubiony przedmiot – obroża lub ukochana zabawka.

Po skończonym procesie otrzymacie Państwo prochy w pamiątkowej urnie.

Cennik:

 • < 2 kg – 610 zł,
 • 2-10 kg – 910 zł,
 • 10-30 kg – 1020 zł,
 • 30-40 kg – 1210 zł.
 • > 40 kg – 1370 zł.

 

Kremacja bez odzyskania prochów zwierzęcia

Spopielenie kilku ciał zwierząt jednocześnie.

Cennik:

 • < 2 kg – 150 zł
 • 2-10 kg – 250 zł
 • 10-25 kg – 350 zł
 • 25-40 kg – 450 zł
 • > 40 kg – 550 zł
 • Pies przewodnik osoby niewidomej – bezpłatnie

 

Odbiór ciała

Nasz kierowca odbierze ciało Państwa Zwierzęcia z placówki Weterynaryjnej, w której otaczany był opieką lub jeśli Wasz Przyjaciel odejdzie w domu, bezpośrednio od Państwa.

Cennik transportu:

 • Kremacja indywidualna (Zielona Góra) – bezpłatnie,
 • Kremacja standardowa (Zielona Góra) – bezpłatnie,
 • Pozostałe ustalane indywidualnie.

 

Jeśli zmarł Ci ukochany zwierzak i nie masz pojęcia, w jaki sposób po raz ostatni oddać mu hołd i rozstać się z nim w sposób, na jaki zasłużyło, znajdujesz się w jak najbardziej odpowiednim miejscu. Nasze krematorium dla zwierząt pozwoli Ci zrobić to szybko, ale jednocześnie przy zachowaniu najwyższych standardów i właściwych dla Twojej relacji ze zwierzęciem procesów. Z szacunkiem dla jego ciała i z zachowaniem nie tylko wspomnień, ale i cząstki tego zwierzęcia przy sobie.

Co wyróżnia nasze krematorium?

Nasze krematorium  jest miejscem, w którym możesz liczyć na przyjemną, pełną empatii obsługę – już od pierwszego kontaktu z nami. Mamy doświadczenie w naszej branży i doskonale wiemy, że nie każdy wie, co robi się w takim miejscu. Dlatego też już od początku naszej współpracy doradzamy, informujemy i przedstawiamy wszystkie możliwości. Tak, aby każda podejmowana przez Ciebie decyzja była świadoma.

Nasze krematorium to przede wszystkim olbrzymia elastyczność. Sam u nas decydujesz, czy Twoje zwierzę będzie poddane indywidualnej czy grupowej kremacji, ale też czy będzie się ona odbywać w Twojej obecności (jest taka możliwość). Samodzielnie też zadecydujesz o losach prochów, przy czym w tym aspekcie zaserwujemy Ci bogatą paletę możliwości (patrz – poniżej). Jesteśmy pewni, że wspólnie wypracujemy rozwiązanie, które pozwoli Ci pożegnać się ze swoim zwierzęciem z klasą. Dokładnie tak, jak Ty chcesz – a nie tak, jak jest to narzucone.

Nasza firma jest nie tylko profesjonalna, ale i pełna empatii. Nie działamy zatem w pośpiechu, a zdajemy sobie sprawę z emocji, które mogą Tobą targać. Dajemy Ci czas na podjęcie każdej decyzji i zawsze staramy się uczynić ją jak najłatwiejszą. Jeśli będzie taka potrzeba, już od samego początku poprowadzimy Cię za rękę, biorąc na swoje barki wszystkie kwestie techniczne, ale też załatwiając sprawy, na które mógłbyś po prostu nie mieć głowy. Oddając siebie i swoje zwierzę w nasze ręce masz pewnośc, że nic złego Ci się nie stanie, a Twój pupil zostanie pożegnany dokładnie tak, jak zechcesz i jak na to zasłużył przez całe swoje życie.

Usługi dodatkowe w naszej ofercie

Nasze krematorium to nie tylko kremacja zwierząt, ale też usługi dodatkowe, stanowiące dobry dodatek dla osób szczególnie przywiązanych do swoich pupili, ale też wymagających szczególnej opieki. Jedną z tych najbardziej podstawowych jest transport ciała – zarówno z kliniki weterynaryjnej, jak i z domu czy dowolnego innego miejsca śmierci. Posiadamy odpowiednią flotę do przewożenia zwierząt o każdym gabarycie.

W ramach usług dodatkowych wyróżnić można również możliwość zakupu pamiątki, ściśle związanej z prochami zwierzaka. W standardzie oferujemy duży wybór urn na prochy (również w modelach premium), możliwych do postawienia na cmentarzu dla zwierząt lub po prostu w domu. Prochy możemy też umieścić w dedykowanej srebrnej biżuterii, ale i przerobić je w diament. Wszystkie te opcje dają gwarancję tego, że zwierze pozostanie z Tobą na dłużej, a Ty zyskasz symbol swojej zażyłości z nim.

 

Tagi : kremacja psa Zielona Góra kremacja kota cena Zielona Góra kremacja kota cennik Zielona Góra kremacja kota koszt Zielona Góra kremacja kota Zielona Góra kremacja kota Zielona Góra kremacja psa cena Zielona Góra kremacja psa cennik Zielona Góra kremacja psa Zielona Góra kremacja zwierząt Zielona Góra krematorium dla zwierząt Zielona Góra