Kremacja indywidualna zwierząt Poznań

Ciało Państwa Towarzysza zostanie poddane spopieleniu bez obecności innych zwierząt. Jeśli wyrazicie taką wolę towarzyszyć mu może ulubiony przedmiot – obroża lub ukochana zabawka.

Po skończonym procesie otrzymacie Państwo prochy w pamiątkowej urnie.

Cennik:

 • < 2 kg – 610 zł,
 • 2-10 kg – 849 zł,
 • 10-30 kg – 949 zł,
 • 30-40 kg – 1199 zł.
 • > 40 kg – 1299 zł.

 

Kremacja bez odzyskania prochów zwierzęcia

Spopielenie kilku ciał zwierząt jednocześnie.

Cennik:

 • < 2 kg – 150 zł
 • 2-10 kg – 250 zł
 • 10-25 kg – 350 zł
 • 25-40 kg – 450 zł
 • > 40 kg – 550 zł
 • Pies przewodnik osoby niewidomej – bezpłatnie

 

Odbiór ciała w Poznaniu

Nasz kierowca odbierze ciało Państwa Zwierzęcia z placówki Weterynaryjnej, w której otaczany był opieką lub jeśli Wasz Przyjaciel odejdzie w domu, bezpośrednio od Państwa.

Cennik transportu:

 • Kremacja indywidualna (Poznań) – bezpłatnie,
 • Kremacja standardowa (Poznań) – bezpłatnie,
 • Pozostałe ustalane indywidualnie.

Nasze krematorium dla zwierząt w Poznaniu jest obiektem, w którym Twój pupil może zakończyć swój pobyt na Ziemi w najlepszy z możliwych sposobów. Celem naszego działania jest zapewnienie Ci możliwości pożegnania zwierzaka w sposób, na jaki zasługiwał jako pełnoprawny członek rodziny. Gwarantujemy profesjonalizm i elastyczność naszych usług, a także przystępną cenę, zależną od wagi zwierzęcia, ale i od sposobu kremacji i od wyboru usług dodatkowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasze krematorium dla zwierząt działa w Poznaniu już od wielu lat, przez co jest jednym z nielicznych na terenie naszego kraju posiadającym tak duże doświadczenie i potrafiącym zachować się w każdej sytuacji – o ile jest ona związana z branżą, oczywiście. Naszą największą zaletą jest kompleksowe podejście do tematu – doskonale wiemy, jak uporczywe mogą być formalności pośmiertne dla zwierzęcia. Dlatego też dbamy o ich przeprowadzenie – od A do Z. W zależności od Twoich potrzeb, będziemy mogli odebrać Twoje zwierzę z kliniki weterynaryjnej lub z domu, odpowiednio przygotujemy je do procesu kremacji, a następnie przeprowadzimy go tak, jak Ty zechcesz – przy Twojej obecności lub nie, indywidualnie lub niekoniecznie, z prochami trafiającymi ostatecznie do specjalnej urny lub nie. U nas Ty masz pełną decyzyjność.

Sami jesteśmy wielbicielami zwierząt i podchodzimy do każdego zmarłego zwierzaka z należytym szacunkiem i miłością, a do naszych klientów – z empatią. Służymy pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości, a całość przeprowadzamy w profesjonalnych warunkach. Powierzając nam tę sprawę masz pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, a ostatnia droga Twojego pupila będzie tą, przez którą przejdzie tak, jakby tego chciał. W razie Twoich potrzeb, po całym procesie możesz otrzymać pamiątkę. Więcej na ten temat powiemy jednak poniżej, opisując dostępne u nas usługi dodatkowe.

Kremacja indywidualna w Poznaniu i usługi dodatkowe

Jeśli zdecydujesz się na kremację indywidualną swojego zwierzęcia, możesz mieć pewność, że spaleniu poddamy tylko jego ciało – nie spalimy go więc razem z innymi zwierzakami, jak często robią to inne firmy tego typu. Oczywiście jest to opcja, na którą możesz, ale nie musisz się zdecydować. W każdym przypadku jednak kremacja trwa u nas od godziny do kilku (w zależności od gabarytów zwierzaka) – prochy pupila trafią do wybranej przez Ciebie urny i zostaną Ci przekazane. Nasze krematorium stanowi opcję bardzo elastyczną. Możemy Ci więc zaoferować:

 • bogaty wybór urn na prochy, w tym również tych z segmentu “premium”,
 • możliwość wykonania pamiątek, w tym nawet diamentów z prochu zwierzaka, ale też srebrnej biżuterii z miejscem na prochy,
 • opcja transportu zwierzęcia, którą oferuje nasze krematorium w Poznaniu pozwoli Ci uniknąć konieczności załatwiania dodatkowych formalności,

Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że zaopiekujemy się tak Tobą, jak i Twoim pupilem w sposób nie tylko kompleksowy, ale też po prostu empatyczny. Dzięki temu będziesz miał pewność, że oddasz mu hołd w należyty sposób.

Tagi : kremacja kota cena Poznań kremacja kota cennik Poznań kremacja kota koszt Poznań kremacja kota Poznań kremacja psa cena Poznań kremacja psa cena Poznań kremacja psa Poznań kremacja zwierząt Poznań krematorium dla zwierząt Poznań
Pozycjonowanie strony by Wild Moose Poznań