Kremacja indywidualna zwierząt Piła

Ciało Państwa Towarzysza zostanie poddane spopieleniu bez obecności innych zwierząt. Jeśli wyrazicie taką wolę towarzyszyć mu może ulubiony przedmiot – obroża lub ukochana zabawka.

Po skończonym procesie otrzymacie Państwo prochy w pamiątkowej urnie.

Cennik:

 • < 2 kg – 610 zł,
 • 2-10 kg – 849 zł,
 • 10-30 kg – 949 zł,
 • 30-40 kg – 1199 zł.
 • > 40 kg – 1299 zł.

 

Kremacja bez odzyskania prochów zwierzęcia

Spopielenie kilku ciał zwierząt jednocześnie.

Cennik:

 • < 2 kg – 150 zł
 • 2-10 kg – 250 zł
 • 10-25 kg – 350 zł
 • 25-40 kg – 450 zł
 • > 40 kg – 550 zł
 • Pies przewodnik osoby niewidomej – bezpłatnie

 

Odbiór ciała w Pile

Nasz kierowca odbierze ciało Państwa Zwierzęcia z placówki Weterynaryjnej, w której otaczany był opieką lub jeśli Wasz Przyjaciel odejdzie w domu, bezpośrednio od Państwa.

Cennik transportu:

 • Kremacja indywidualna (Piła) – bezpłatnie,
 • Kremacja standardowa (Piła) – bezpłatnie,
 • Pozostałe ustalane indywidualnie.

Nasze krematorium dla zwierząt, działające również na terenie Piły, zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy chcą oddać cześć swoim zmarłym czworonogom, ale nie tylko. Zajmujemy się zwierzętami dosłownie każdych gabarytów i każdego rodzaju – niezależnie więc od tego, jakie posiadałeś, u nas wyprawisz je w ostatnią drogę. W sposób, który odda mu hołd, a jednocześnie będzie godnym pożegnaniem. Takim, które przystoi dla byłego członka rodziny.

Czym zajmuje się nasze krematorium?

Krematorium dla zwierząt, które prowadzimy w Pile, nie zajmuje się wyłącznie samym kremowaniem. Choć to stanowi oczywiście główny człon naszych działań, my jesteśmy w stanie pomóc Ci na każdym etapie żegnania Twojego pupila – od momentu jego odbioru (z domu lub kliniki weterynaryjnej), przez przygotowanie wszystkiego i samą kremację, na oddaniu w Twoje ręce prochów kończąc. Doskonale wiemy, ile zachodu wiąże się z przejściem przez cały ten proces – właśnie dlatego staramy się go maksymalnie ułatwić. Tak, abyś mógł całość swojego czasu poświęcić upamiętnianiu swojej znajomości własnym zwierzakiem.

Nasze krematorium działa kompleksowo – w pełnym tego słowa znaczeniu. Oznacza to, że twoim pupilem zajmiemy się już od momentu jego śmierci, odbierając go czy to z domu, czy też z kliniki weterynaryjnej. Odpowiednio przygotujemy go do kremacji, a następnie przeprowadzimy ją dokładnie tak, jak zechcesz – indywidualnie lub niekoniecznie. Po zakończeniu całego procesu – jeśli sobie tego życzysz – przygotujemy dla Ciebie jego prochy w odpowiedni sposób. Tak, abyś miał po nim jakąś pamiątkę.

Dlaczego warto na nas postawić?

Jesteśmy wielbicielami zwierząt i doskonale wiemy, jak wygląda ich strata. To właśnie empatia jest jedną z rzeczy, które docenisz u nas najbardziej. Do naszych usług podchodzimy na poważnie, starając się zapewnić Ci profesjonalizm na każdym etapie ich realizacji. Nasze krematorium dla zwierząt w Pile oszczędzi Ci wiele stresu i formalności, a przede wszystkim pozwoli Ci pożegnać się ze swoim zwierzakiem tak, jak chcesz. W kremacji możesz, ale nie musisz uczestniczyć – we wszystkim dajemy Ci prawdziwą swobodę i dowolność.

Usługi dodatkowe, jakie serwujemy

Nasza firma to nie tylko kremacja zwierząt, ale i wiele usług dodatkowych, które możesz uznać za przydatne w kwestii Twojego zmarłego zwierzaka. Jedną z nich jest transport z dowolnego miejsca do naszego krematorium. Oczywiście możesz je przywieźć na własną rękę, jeśli masz na to ochotę. Dla osób chcących zachować pamiątkę po zwierzaku przygotowaliśmy wiele stworzonych przez nas. Tą standardową jest oczywiście urna z prochami (możesz postawić ją w domu lub wykorzystać na cmentarzu dla zwierząt), ale oferujemy także biżuterię z miejscem na prochy, a nawet możliwość stworzenia diamentu na ich bazie. Wszystko zależy tutaj od Ciebie i tego, w jaki sposób chcesz oddać hołd swojemu zwierzęciu. Jesteśmy dla Ciebie – gotowi do realizacji tego, czego potrzebujesz Ty i ono na jego ostatniej drodze w czasie ziemskiego życia w Twojej rodzinie.

Tagi : kremacja kota cena Piła kremacja kota cennik Piła kremacja kota koszt Piła kremacja kota Piła kremacja psa cena Piła kremacja psa cena Piła kremacja psa Piła kremacja zwierząt Piła krematorium dla zwierząt Piła