kremacja zwierząt Szczecin

 

Kremacja indywidualna

Ciało Państwa Towarzysza zostanie poddane spopieleniu bez obecności innych zwierząt. Jeśli wyrazicie taką wolę towarzyszyć mu może ulubiony przedmiot – obroża lub ukochana zabawka.

Po skończonym procesie otrzymacie Państwo prochy w pamiątkowej urnie.

Cennik:

 • < 2 kg – 610 zł,
 • 2-10 kg – 849 zł,
 • 10-30 kg – 949 zł,
 • 30-40 kg – 1199 zł.
 • > 40 kg – 1299 zł.

 

Kremacja bez odzyskania prochów zwierzęcia

Spopielenie kilku ciał zwierząt jednocześnie.

Cennik:

 • < 2 kg – 150 zł
 • 2-10 kg – 250 zł
 • 10-25 kg – 350 zł
 • 25-40 kg – 450 zł
 • > 40 kg – 550 zł
 • Pies przewodnik osoby niewidomej – bezpłatnie

 

Odbiór ciała

Nasz kierowca odbierze ciało Państwa Zwierzęcia z placówki Weterynaryjnej, w której otaczany był opieką lub jeśli Wasz Przyjaciel odejdzie w domu, bezpośrednio od Państwa.

Cennik transportu:

 

Animal Eden to krematorium dla zwierząt domowych. Dbamy o to, aby ostatnie pożegnanie z naszymi zwierzęcymi przyjaciółmi było godne. Staramy się pomóc Państwu przejść przez cały proces i zapewniamy indywidualne podejście. Nasz personel zajmie się odebraniem ciała z kliniki weterynaryjnej lub z domu. Zapewniamy Państwu możliwość wzięcia udziału w całym procesie kremacji. 

Oferujemy profesjonalne usługi spopielenia zwłok Państwa futrzanych przyjaciół. Nasi konsultanci kontaktują się z Państwem i omawiają cały proces kremacji. 

Również jesteśmy miłośnikami zwierząt, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ostatnie pożegnanie przebiegało w jak najbardziej należyty sposób. Chcemy, aby w tym trudnym czasie, mogli Państwo pożegnać się ze swoim pupilem z szacunkiem. Nie chcemy, aby zwłoki zwierząt były traktowane jako odpady i utylizowane z innymi odpadami medycznymi. 

Często pies czy kot jest dla nas najlepszym przyjacielem, spędzamy z nim czas, przywiązujemy się. Dzięki naszym usługom bez problemu można pożegnać się z ukochanym zwierzakiem po raz ostatni. 

Oferujemy kremację indywidualną oraz bez odzyskania prochów zwierzęcia. 

Kremacja indywidualna 

Podczas indywidualnej kremacji zwierzęcia, jego spaleniu poddaje się tylko konkretnego zwierzaka. Po całym procesie, który trwa od godziny do nawet kilku, prochy są przesypywane do urny wybranej przez Państwa i przekazywane właścicielowi. Na życzenie klienta możemy dołożyć jakiś przedmiot, który należał do zwierzaka, ulubioną zabawkę lub obrożę. W całym procesie kremacji właściciele mogą towarzyszyć swojemu psu lub kotu. 

Obecnie wszystkie kremacje odbywają się w profesjonalnej placówce w Gdańsku. 

Jeżeli nie będą Państwo chcieli odzyskać prochów zwierzęcia istnieje taka możliwość. Wtedy spopiela się kilka ciał jednocześnie. Wszystkie psy przewodniki osób niewidomych mogą tę usługę wykonać za darmo. 

Odbiór ciała

W nasze usługi wliczony jest również transport ciała zwierzęcia. Odbierzemy je bezpośrednio z placówki Weterynaryjnej od lekarza weterynarii lub z domu, gdzie odszedł zwierzak. Transport na terenie Szczecina jest bezpłatny. 

W ciągu dwóch do ośmiu dni, od momentu odbioru ciała, wydajemy urnę z prochami właścicielom. 

Jeśli chodzi o kremację indywidualną, prochy są umieszczane w wybranych przez Państwa urnach. Są one dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Oferujemy klasyczne, ceramiczne urny, a także w kształcie serca i kotka. Można wybrać też urnę drewnianą, stalową, z glinki, z włókna szklanego czy nawet z materiału biodegradowalnego. Wszystkie urny dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych oraz o różnej pojemności i wysokości. 

Pamiątki

Nasze urny są ekskluzywnymi i unikatowymi produktami funeralnymi. Do ich wyrobu wykorzystuje się sosnę kalifornijską, szkło, metale oraz powłoki ceramiczne i surowce biodegradowalne. 

Nowym trendem są diamenty. Diamenty zawsze były symbolem wiecznej miłości oraz pamięci. Na specjalne zamówienie możemy zlecić wykonanie diamentu z prochu zwierzaka. Dzięki temu będzie on zawsze przy nas. Diament jest wykonywany wyłącznie z przekazanego materiału. Cały proces jest dosyć skomplikowany i wymaga czasu. Pierwszy etap polega na uzyskaniu z popiołu czystego węgla. Z węgla uzyskiwany jest następnie grafit, który wraz z diamentowym ziarenkiem umieszczany jest w specjalnym pojemniku, a później w prasie. Po zakończeniu procesu otrzymuje się surowy diament, który musi być poddany obróbce. Taki diament może być umieszczony z łańcuszku, pierścionku, a nawet w kolczykach. 

Nowością w naszej ofercie jest srebrna biżuteria. Jest bardzo wysokiej jakości i bardzo starannie wykonana. Umożliwia przechowywanie prochów swojego pupila w dyskretny sposób. Biżuteria jest z wysokiej jakości srebra, z próby 925. 

Zapewniamy pomoc w wyborze urny oraz przy jej personalizacji. Dodatkowo można zamówić odcisk łapki zwierzęcia. Jest on wykonywany w glinie przez artystę w dziedzinie rzeźbiarstwa, a następnie wypala się odcisk w piecu. 

Wersja premium

Wersja premium urny wykonywana jest na specjalne życzenie klienta. Jest ona ręcznie robiona, dzięki czemu jest unikatowa. Proces jej powstawania trwa od 4 do 5 dni. Jest projektowana i wykonywana przez artystów. Używa się do jej stworzenie nietypowych materiałów: szkliwa krystalicznego, metali szlachetnych, na przykład złota czy srebra. Są też alternatywne wersje dla urn premium: Visione, Orange, Sand, Ocean, Dark Blue. 

Klasyczne białe i złote urny premium

Są to urny hand – made, które są wykonywane w pracowni artystycznej. Wypala się je w temperaturze 1200 stopni Celsjusza. Urny są bogato zdobione i dekorowane mieniącymi się kolorami miedzi i złota. Pokrywy wykonane są w kolorze złoconego szkliwienia. Ich objętość wynosi około 1,5 litra lub 3,2 litra. Są przeznaczone dla zwierząt średnich i małych. 

Odebranie urny 

Kiedy zdecydujemy się na kremację indywidualną, musimy zabrać ze sobą urnę z prochami. Niektórzy preferują pozostawienie urny z prochami swojego kochanego zwierzaka w domu, na pamiątkę. Są też tacy, którzy chcą je upamiętnić w inny sposób. Jest możliwość wykupienia miejsca na cmentarzu dla zwierząt i pochowanie ich w tradycyjny sposób. 

 

kremacja zwierząt Łódź

Ocena 5/5
Głosów 92

Tagi : kremacja zwierząt cena Łódź kremacja zwierząt cena w Łodzi kremacja zwierząt cennik w Łodzi kremacja zwierząt koszt Łódź kremacja zwierząt koszt w Łodzi krematorium dla zwierząt cena Łódź krematorium dla zwierząt cena w Łodzi krematorium dla zwierząt cennik Łódź krematorium dla zwierząt cennik Łódź krematorium dla zwierząt koszt Łódź krematorium dla zwierząt koszt w Łodzi krematorium dla zwierząt koszty Łódź krematorium dla zwierząt koszty w Łodzi krematorium dla zwierząt Łódź krematorium dla zwierząt w Łodzi